Kontakt

Om oss

Print Supplies er en virkeliggjøring av en visjon. En visjon som oppstod da to personer ville gjøre noe utviklende og spennende med den tredjedelen av livet som man faktiskt legger på jobben!

Vi identifiserte et etterspørselsgap i bransjen som vi gjør vårt ytterste for å fylle.

Vi gleder oss til å gå til jobb og er takknemmelige for alle de fantastiske relasjoner som vi har med våre kunder. Når vi merker att våre kunder setter pris på det vi gjør så gir det oss et fantastiskt kick.

Medarbeidere

Fredrik Roswall

Daglig leder

fredrik@printsupplies.no
90 00 00 00

Gaute Nilsen

Salgssjef

gaute@printsupplies.no
45 45 99 12

Sebastian Erliksson

Key Account Manager

sebastian@printsupplies.no
45 11 65 75

Linda Roswall

Salgskonsultent

linda@printsupplies.no
41 54 24 39

Lasse Pettersen

Lager

lager@printsupplies.no
92 88 63 00

Bjørn

Lager

lager@printsupplies.no
92 88 63 00

Jonas Alizadeh

Lager

lager@printsupplies.no
92 88 63 00

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev og hold deg oppdatert på nyheter og tilbud!

Kontakt oss

Post- og besøksadresse:
Ringeriksveien 175
1339 Vøyenenga

Lageradresse:
Ringeriksveien 173 - port 4
1339 Vøyenenga

Åpningstid:
Mandag-fredag 08.00-16.00

Telefon:
92 88 63 00

E-post:
post@printsupplies.no

Kontakskjema